4 افسانه درباره پروژه نیکان

این شرکت که با مشارکت و سهامداری 58 نفر از کارکنان زیر مجموعه سازمان صنایع هوا فضای وزارت دفاع تأسیس گردیده، در طول سه دهه فعالیت خود پروژه های مختلفی را اجرا نموده است و یکی از اعضای اتحادیه تعاونی های نمونه رسا می باشد، که در ساخت و اجرای فازهای 1، two و 3 برج های مسکونی پارسیا و نیز پروژه اداری - تجاری آرتمیس مشارکت دارد. پروژه نیکان مربوط به اعضای وزرارت دفاع و هوافضا بوده است که جزو اتحادیه رسا بوده اند که ۲۱ تعاونی می باشند که پروژه های اطراف دریاچه رو ساخته اند. تعاونی مسکن ثمین اجرای دقیق در سال ۱۳۷۰ تاسیس شد و جزو اتحادیه رسا بوده و بیش از ۴ هزار واحد تحویل داده است که شامل برج های نمونه،برج های پارسیا و شهرک شهید باقری و … شرکت تعاونی مسکن ثمین اجرای دقیق که از تعاونی های زیرمجموعه سازمان صنایع هوا و فضای وزارت دفاع است ساخت پروژه مسکونی نیکان را در منطقه 22 تهران برعهده دارد. جهت اطلاع از قیمت دقیق و بروز پروژه نیکان از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با املاک دپارتمانی کلبینو تماس حاصل نمایید. یکی از مواردی که به آن باید اشاره کرد نزدیکی پروژه ها به مراکز تفریحی و تجاری منطقه ۲۲ و تهران می باشد .چون در فلسفه ملکی نزدیکی این املاک به قطب گردشگری و مراکز تفریحی و تجاری باعث رشد قیمتی خوبی میشود و ارزش افزوده خوبی را در آینده به ارمغان می آورد.

{در اینجا همان چیزی است که بهتر است انجام دهید به شما پروژه نیکان

This data was w᠎ritten  by G​SA Conte᠎nt G​ener᠎ator Dem​in excess of sion᠎!


پروژه نیکان به دلیل آنکه در تاریخ ۱۴۰۱ در مرحله اولیه و گودبرداری می باشد .باعث میشود افراد با نقدینگی کم خانه دار شوند همچنین پروژه در منطقه قابل رشد به اسم مروارید شهر واقع شده که طرح تفضیلی شهرداری پروژه نیکان را داراست و تمام امکانات رفاهی و تفریحی در آن به طور کامل مشخص است . که تنها پروژه که در سال ۱۴۰۱ فنس کشی آن انجام شده و درارای جواز می باشد پروژه نیکان است. پروژه نیکان فاز ۱ دارای امتیاز می باشد که امتیاز به مفهوم آن است که فروشنده بابت اقساطی که از سال ۹۸ تا الان پرداخت کرده علاوه بر واریزی مبلغی به عنوان امتیاز دریافت میکند که سود پول فروشنده بابت این سرمایه گذاری می باشد و در واقع فروشنده جایگاه خود را به خریدار میفروشد که به آن امتیاز میگویند . اما علاوه بر نتیجه انتخابات مسئله دیگری که توجه ناظران سیاسی را برانگیخت همان سیستم صیانت از آرای ستاد هاشمی بود.


پروژه تریتیوم vip یا همان برج باغ دارای بافت فرهنگی و اجتماعی بینظیر و منحصر بفرد با لوکیشن عالی برای سخت پسندان بهترین گزینه است و این برج لوکس در متراژهای متفاوت برای هرنوع سلیقه و بوجه ایی طراحی شده است. پروژه نیکان در زمینی به مساحت 19300 متر با پلاک ثبتی 2020/four می باشد که یکی از لوکس ترین پروژه های مسکونی و تجاری در منطقه 22 به شمار می رود. این پروژه با پلاک ثبتی ۲۰۲۰/۴ دارای ۹ طبقه مسکونی است. حسن ها و مزایای آن عبارتند از اینکه اولا که شما دیگر وجهی بابت حق امتیاز پرداخت نخواهید کرد و عضو اول خواهید بود، ثانیا با پیشرفت پروژه سودآوری خوبی برای شما به ارمغان خواهد آورد، ثالثا با گوبرداری یک ارزش افزوده برای شما دارد و همچنین با شروع اسکلت یک ارزش افزوده حاصل شما خواهد شد، رابعا شما در این مرحله نقدینگی پایین تری پرداخت خواهید کرد و همچنین مراحل انجام کار را مشاهده خواهید کرد. حالا معایب کار این می باشد که شما ریسک بیشتری تقبل خواهید کرد. آیا شما از یک سازنده که چندین پروژه موفق ساخته خرید خواهید کرد و یا سازنده ای که تجربه ساخت ندارد ؟ ورود اعضا از مرحله پذیره نویسی حسن هایی برای شما دارد البته در کنار آن شما با معایب آن هم روبه رو خواهید شد.


قیمت پروژه بسته به لوکیش قرارگرفتن آن که باید معقول و منطقی باشد نه قیمت خیلی بالا و نه قیمت خیلی پایین . باید توجه داشت که هر آنچه با قیمت پایین تری تمام شود دلیل بر خوب بود آن پروژه نمی باشد. نوع قرار دادی که با شما بسته می شود یکی از ارکان اصلی است که در پیش خرید باید به آن توجه کرد. امتیاز فاز ۲ نیکان مبلغ کمتری می باشد به دلیل آنکه فروشنده های آن در زمان دیرتری از فاز ۱ وارد پروژه شده اند و مبلغ زمین تراکم بالاتری پرداخت کرده اند. استقبال از پروژه نیکان در زمان پذیره نویسی به خوبی انجام گرفت به دلیل آنکه سازنده پروژه نیکان یکی از زیر مجموعه های سازمان هوافضای وزارت دفاع می باشد . در سال ۱۴۰۰ و در زمان گودبرداری به لوله گازی برخورد کرده اند که با برداشتن اون لوله گاز به کار خود در گودبرداری ادامه داده اند و این مشکل به طور کامل برطرف شده است. تمام تجربیات گرانبهای قبلی در ساخت برج های تریتیوم vip و پروژه های عمرانی دیگر با نگاهی کامل تر و بروزتر باعث پایه ریزی و شکل گیری متفاوت ترین پروژه این مجموعه شده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *